Menu
reklama:


Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratura!

  • Gracjan Broda

Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie nie przychylił się do wniosku prokuratury i nie zastosował aresztu tymczasowego wobec 10 zatrzymanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w tzw. „aferze polickiej”.

Wśród zatrzymanych był m.in. były prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Krzysztof Jałosiński (wyraził zgodę na publikację danych osobowych) oraz przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Polickim Maciej Grabowicz (również wyraził zgodę na publikację danych osobowych).

W trakcie oczekiwania na przesłuchanie Krzysztof Jałosiński wygłosił krótkie oświadczenie dziennikarzom.

- Nie mam sobie nic do zarzucenia – powiedział Krzysztof Jałosińki, były prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.. - Zarzuty, jakie mi się stawia nie mają nic wspólnego z tym, o czym mówiono w ciągu roku. Dziś wymyślono kompletnie inne rzeczy, które moim zdaniem są z sufitu i bezmyślne - podkreślił Jałosiński.

Były wiceprezes polickiego kombinatu chemicznego podkreślił, że to kierowany przez niego zarząd Grupy Azoty Police S.A. wyprowadził Spółkę na prostą.

- Państwo widzieli firmę, którą zostawiliśmy. Ona była w znakomitym stanie. Myślę, że dziś ten, kto przejął po nas firmę, po naszych działaniach, tylko doprowadzi ją do tego, że będziemy mieli tę samą sytuację, jaka była przed naszym przyjściem do tej firmy - powiedział Krzysztof Jałosiński.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!


ZOBACZ TAKŻE:Komentarze  

 
#1 tobiaszek 2017-06-22 22:54
Jałosiński zostawił zakłady w bardzo dobrej kondycji. Za rok będzie można pomarzyć żeby zakłady były choć w połowie tak rentowne. (choć oczywiście wolałbym się mylić)
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją