Menu
reklama:


Władysław Diakun otworzył Polickie Targi Gospodarcze

  • Gracjan Broda

Osiemdziesięciu pięciu wystawców z Polic, Niemiec oraz Wilna bierze udział w ósmej edycji Polickich Targów Gospodarczych, po raz pierwszy organizowanych w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

- To już druga edycja firmowana i organizowana przez Władysława Diakuna, burmistrza gminy Police, a ósma utrzymana w tej konwencji. Po raz pierwszy w Policach gościmy wystawcę z Wilna, który zdecydował się wziąć udział w organizowanych przez gminę Police targach gospodarczych - mówi Aleksandra Korotkiewicz, przedstawicielka organizatora Polickich Targów Gospodarczych.

- Witam wszystkich Państwa, którzy zdecydowaliście się uczestniczyć w Polickich Targach Gospodarczych - powitał przybyłych gości Władysław Diakun. - Pierwszy raz w historii organizujemy nasze targi w nowoczesnej hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach - podkreślał Diakun.

Część wystawową stanowi nie tylko parkiet hali widowiskowo-sportowej ale również hol i plac zlokalizowany przed halą.

- Dzięki temu, że w tym roku dysponujemy większą powierzchnią hali mogliśmy zaprosić więcej wystawców, którzy mogli zaprezentować swoje wyroby. Co ważne podkreślenia mamy dużo firm z terenu gminy Police, które zechciały zaprezentować swoją ofertę - podkreśla Korotkiewicz.

Policzanie podczas trwających Polickich Targów Gospodarczych mogą zapoznać się z ofertą rękodzielnictwa, poznać polickie stowarzyszenia, instytucje oraz firmy funkcjonujące na terenie gminy Police i Powiatu Polickiego.

Na ulokowanej w centralnej części hali scenie prezentują się polickie zespoły muzyczne, taneczne oraz utalentowani soliści. Wśród występujących można było obejrzeć pokaz tańca w wykonaniu uczestniczki You Can Dance - Pauliny Woźniak.

- Postanowiliśmy również wykorzystać Targi Gospodarcze do promocji lokalnych artystów. Rozbudowaliśmy scenę przez co możemy zaprezentować takie zespoły jak chociażby Impuls, podczas którego występu na scenie jednocześnie jest kilkunastu tancerzy - tłumaczy Aleksandra Korotkiewicz, przedstawicielka organizatora.

Polickie Targi Gospodarcze odbywają się w dniach od 18 do 19 kwietnia w godzinach od 10:00 do 18:00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!


{fcomment}

ZOBACZ TAKŻE:Komentarze  

 
#1 Tom 2015-04-20 09:32
Targi otworzył, a z aparatem biegał?
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją