Menu

Kontra GOŚĆ: Krystian Kowalewski, radny PO w Radzie Miejskiej i nieetatowy członek Zarządu SM „Chemik” [wideo], [audio]

Dzisiaj na łamach Dziennika Polickiego publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Krystian Kowalewski, radny Platformy Obywatelskiej w Radzie Miejskiej w Policach, a od 1 marca również nieetatowy członek Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”.

- Myślę, że jestem potrzebny Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”, postanowiłem pomóc na prośbę Wojciecha Dudka w budowaniu nowego projektu, w otwarciu jej na potrzeby mieszkańców – powiedział nowy, nieetatowy członek Zarządu.

Krystian Kowalewski opowiada w programie m.in. o swoich pomysłach jakie chciałby zrealizować w Spółdzielni „Chemik”. Powraca do tematu budowy garażowca, który po raz pierwszy prezentował podczas kampanii samorządowej w roku 2010, kiedy z ramienia Platformy Obywatelskiej ubiegał się o stanowisko burmistrza Polic.

Słabnący entuzjazm polityka PO wobec działań Komitetu Obrony Demokracji oraz najbliższe plany polityczne to kolejne tematy poruszone w programie „Kontra GOŚĆ”. Czy Kowalewski ponownie myśli o starcie w wyścigu o fotel burmistrza Polic? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań poznacie Państwo oglądając program „Kontra GOŚĆ”, zrealizowany przez Internetową Telewizję Regionalna "HB".

Program dostępny jest również w formacie (audio):


Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!


Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją