Menu
reklama:
reklama:


Biało-czerwony festyn majowy w Policach [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Biało-czerwony festyn majowy z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na deptaku pomiędzy ul. Wyszyńskiego i Zamenhofa, zorganizowała Rada Osiedla nr 6 w Policach oraz powiatowe struktury Prawa i Sprawiedliwości.

- To jest majówka z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a jednocześnie chcemy uczcić 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - powiedział Mariusz Różycki, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Polickim. - Organizujemy festyn razem z Radą Osiedla nr 6 dla całych rodzin, przygotowaliśmy wiele atrakcji począwszy od najmłodszych do najstarszych uczestników - podkreślił Różycki.

Działacze lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Wśród nich m.in. dmuchane zamki dla najmłodszych, kiełbasę z grilla, ciasta oraz biało-czerwone flagietki. Wspólnie z uczestnikami imprezy śpiewali pieśni patriotyczne.

Specjalną pocztówkę, którą otrzymał każdy uczestnik imprezy, przygotowała z tej okazji Poczta Polska.

- Po raz pierwszy wspólnie z Pocztą Polską przygotowaliśmy kartę okolicznościową, związaną z tą majówką - dodał Różycki.

Politycy PiS uczcili również 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wypuszczając w niebo w sumie 100 białych i czerwonych balonów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją