Menu
reklama:


Remont ul. Nadbrzeżnej w 2020 roku! Jest szansa na rozwiązanie tymczasowe

  • Gracjan Broda

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach starosta policki, odpowiadając na pytanie radnego Krystiana Kowalewskiego z klubu radnych Projekt Police, podkreślił, że remontu ulicy Nadbrzeżnej w Policach nie uda się przeprowadzić wcześniej niż w roku 2020.

- Korzystając z okazji, że udział w dzisiejszej sesji bierze starosta policki, chciałbym zapytać kiedy możemy spodziewać się remontu ul. Nadbrzeżnej w Policach? - dopytywał radny Kowalewski.

Starosta policki Andrzej Bednarek podkreślił, że w pierwszej kolejności zrealizowana zostanie trójetapowa przebudowa drogi Police – Szczecin.

- Nie ma co się oszukiwać, ale z uwagi na remont drogi Police – Szczecin, nie damy rady zrealizować inwestycji na ul. Nadbrzeżnej ani w roku 2018, ani w roku 2019 – podkreślił obecny na sesji Rady Miejskiej w Policach starosta policki Andrzej Bednarek.

Starosta nie wykluczył, że być może na ul. Nadbrzeżnej położona zostanie 4-centymetrowa nakładka tymczasowa, która miałaby poprawić komfort użytkowników tej drogi do czasu przeprowadzenia kapitalnego remontu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaJeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją