Menu
reklama:
reklama:


Rekordzista Polski nie odpuszcza! Będzie bił rekord Polski i zbierał brakujące środki na leczenie Małgorzaty Dyszkant!

  • Gracjan Broda

Daniel Traut wyszedł już ze szpitala i pomału dochodzi do zdrowia.

- Potrzebuję trochę czasu na dojście do siebie – mówi Daniel Traut. - Cały czas mam jednak w głowie akcję charytatywną, której podjąłem się aby pomóc zebrać pieniądze na leczenie pani Małgosi – kontynuuje Traut.

Rekordzista Polski w strzyżeniu na czas zadeklarował, że jest gotowy podjąć się nieoficjalnego bicia rekordu Polski i zbiórkę środków na leczenie Małgorzaty Dyszkant w nowym terminie.

- Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie. W piątek, 23 lutego o godzinie 10.00 w salonie Montibello w Policach rozpocznę trwające ponad 24 godziny strzyżenie i zbieranie środków niezbędnych na leczenie pani Małgosi – deklaruje Traut.

Rekordzistę Polski wspierał będzie szczeciński fryzjer Sebastian Lipiec oraz Anna Kosobucka, która w piątek w godzinach od 10.00 do 18.00 będzie modelowała paniom fryzury.

Do pomocy włączy się również salon fryzjerski Avangarde ze Słubic wraz z Fundacją Grupy Pomagamy, który organizuje zbiórkę klientów, którzy udadzą się do Polic na strzyżenie.

- Organizujemy kilkudziesięcioosobową grupę osób ze Słubic, którzy przyjadą do Polic i wezmą udział w akcji charytatywnej – wyjaśnia Sylwia Dobkiewicz z salonu Avangarde w Słubicach.

Dla osób, które chcą włączyć się w akcję, korporacja taksówkarska Taxi Dobosz, przygotowała specjalną inicjatywę. Na hasło „fryzjer” będzie dowozić klientów z terenu Polic do salonu bezpłatnie.

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego przy ul. Bankowej w piątek, 23 lutego od godziny 10.00. Zakończenie akcji zaplanowano na sobotę, 24 lutego na godzinę 12.00.

Aktualnie na leczenie, zgamającej się z rakiem kory nadnerczy, Małgorzaty Dyszkant w klinice w Monachium zebrano kwotę 131 tysięcy. W dalszym ciągu brakuje około 30 tysięcy złotych.

Pomóc może każdy, wpłacając nawet niewielką kwotę. Wystarczy kliknąć >> tutaj <<.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją