Menu
reklama:
reklama:


Marcin Lewandowski rzucił wyzwanie policzanom!

  • Gracjan Broda

Lekkoatletyczny Mistrz Europy Marcin Lewandowski rzucił policzanom nie lada wyzwanie. Jeżeli na VII Koncert Charytatywny, który odbędzie się 17 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, sprzedanych zostanie komplet biletów (dokładnie 320 sztuk), to utytułowany sportowiec przekaże 12 tysięcy złotych.

- Pierwotnie Marcin rzucił wyzwanie Danielowi Trautowi, jednak z uwagi na zdarzenie, do którego doszło w miniony weekend, musieliśmy zmienić nieco formułę wyzwania – mówi Andrzej Rogowski, współorganizator VII Koncertu Charytatywnego.

Rekordzista Polski w strzyżeniu na czas miałby za zadanie w trakcie trwania koncertu obcinać klientów. Jeżeli udałoby mu się zebrać minimum 12 tysięcy złotych, wtedy Marcin Lewandowski przekazałby zadeklarowaną kwotę 12 tysięcy złotych.

Lewandowski ze swojego postanowienia wsparcia akcji się nie wycofuje. Zmieniła się tylko formuła wyzwania.

- Jeżeli na VII Koncert Charytatywny, który odbędzie się 17 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, sprzedanych zostanie komplet biletów – cegiełek przekażę zadeklarowaną kwotę 12 tysięcy złotych – mówi Marcin Lewandowski.

Pamiątkowe, wspólne zdjęcie Marcina Lewandowskiego z publicznością zrobione zostanie o godzinie 18.00.

Bilety w cenie 30 zł za osobę lub 60 zł (dwoje dorosłych + 2 dzieci) do nabycia w portierni Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją