Menu
reklama:


Koszulka FC Barcelony z podpisami Leo Messiego, Luisa Suareza oraz Jordi Alby do zlicytowania podczas Koncertu Charytatywnego w polickim MOKu!

  • Gracjan Broda

Leo Messi, Jordi Alba, Luis Suarez… Co łączy tych piłkarzy? Wszyscy grają w barwach FC Barcelony i wszyscy podpisali się na koszulce Dumy Katalonii, którą będzie można wylicytować podczas Koncertu Charytatywnego zaplanowanego na 17 lutego br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

To nie jedyna koszulka jaką będzie można wylicytować podczas imprezy. Wśród wielu sportowych gadżetów znalazły się trykoty czołowych reprezentantów naszej kadry narodowej z Robertem Lewandowskim na czele.

- Koszulka FC Barcelony z podpisami jej czołowych gwiazd to taka perełka, którą udało nam się zdobyć i przekazać na aukcję podczas kolejnej edycji naszego Koncertu Charytatywnego – mówi Piotr Kołacki, współorganizator koncertu.

Wśród dostępnych koszulek wylicytować będzie można m.in. trykot Jakuba Błaszczykowskiego oraz Łukasza Piszczka.

Jaka będzie cena wywoławcza za koszulkę FC Barcelony z podpisami jej czołowych gwiazd? Tego na razie nie wiadomo.

- W tym roku pomagać będziemy Jasiowi Kabackiemu oraz Oskarkowi Chyle, dwóm małych chłopcom, którzy potrzebują naszego wsparcia i to właśnie na ich leczenie trafią wszystkie środki z koncertu, w tym również z licytowanych koszulek – podkreśla Andrzej Rogowski, współorganizator wydarzenia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją