Menu
reklama:


Kolejne spotkanie władz Grupy Azoty Police z pracownikami odchodzącymi na emeryturę [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W piątkowe popołudnie, 23 listopada w sali konferencyjnej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyło się kolejne z serii spotkań władz Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. z pracownikami odchodzącymi na zasłużoną emeryturę.

- Proszę o zachęcanie członków swoich rodzin (…) o aplikowanie do zatrudnienia w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. - powiedział podczas spotkania dr Wojciech Wardacki, prezes polickiej Spółki.

Prezes Wardacki podkreślił tym samym, że chciałby aby swoista sztafeta pokoleń w dalszym ciągu budowała siłę Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

W ocenie dr Wojciecha Wardackiego pracowników, którzy przepracowali w polickiej fabryce 30, 35 a nawet 40-lat należałoby wręczyć specjalnie odznaczenia, aby tym samym uhonorować ich wieloletni wkład w rozwój firmy.

Najlepszą ku temu okazją mają być przyszłoroczne Dni Chemika. To właśnie wtedy prezes dr Wardacki chciałby aby byli już pracownicy Spółki otrzymali odznaczenia państwowe i Grupy Azoty.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#2 Małgorzata 2017-11-27 14:33
Ciekawa jestem, czy odznaczenia obejmą też byłych pracowników spółek - córek? Przepracowałam w Zakładach, a potem w spółce ponad 30 lat. Przy podziale akcji policzono nam tylko lata pracy w Zakładach, a przecież pracowaliśmy w córce - czy "matka" była macochą?
Cytować
 
 
#1 Mar 2017-11-27 00:13
Pan prezes prosi o aplikowanie, a ja proszę o przyjęcie. Chciałem podjąć pracę w zakładach, zaproszono mnie na rozmowę na stanowisko fizyczne. Posiadam wykształcenie wyższe, ale ani trochę nie wybrzydzam, od czegoś trzeba zacząć. Po miłej rozmowie z ciężkimi pytaniami, zdecydowanie odbiegającymi od poziomu wiedzy wymaganej na dane stanowisko, zakończyła się rozmowa. Uważam, że wypadłem bardzo dobrze, a jednak telefon nie zadzwonił. Po jakimś czasie dowiedziałem się jakie osoby otrzymały pracę i nasuwa się tylko jedna myśl: głupimi łatwiej rządzić. Absurdalna polityka kadrowa. Trzeba walczyć z betonem, dlatego dalej aplikuję na zakłady, ktoś musi zacząć.
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją