Menu

Tłumy podczas niedzielnego festynu na rzecz Beaty Dąbrowskiej

  • Gracjan Broda

W minioną niedzielę, 3 września na terenie toru gokartowego w Szczecinie odbył się charytatywny festyn rodzinny, z którego dochód zasili leczenie Beaty Dąbrowskiej chorującej na nowotwór złośliwy.

W trakcie festynu odbywały się liczne licytacje, motocykliści, którzy włączyli się do pomocy zorganizowali przejażdżki swoimi maszynami za symboliczną złotówkę, nie brakowało loterii fantowych oraz wielu innych atrakcji towarzyszących.

Beata Dąbrowska jest dyrektorem Przedszkola Publicznego nr 31 w Szczecinie "Żaczek". W walce z chorobą pomagają jej najbliżsi, przyjaciele oraz zwykli ludzie, którzy tak jak minionej niedzieli licznie stawili się na festynie aby dołożyć choćby maleńką cegiełkę.

Pani Beacie pomóc ma operacja i terapia protonowa w Niemczech. Uzyskane ze zbiórki pieniądze mają zostać przeznaczone na świadczenia związane z leczeniem, w tym m.in.: zakup leków, operację, terapię, a także wizyty u specjalistów oraz badania. Potrzeba około 255 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że Fundacja Anioły Sportu otworzyła specjalne konto do wpłat dla Pani Beaty: Bank BGŻ BNP Paribas nr konta 27 1600 1462 1019 2121 6000 0003 z dopiskiem "pomoc - Beata Dąbrowska" lub samo „Beata Dąbrowska”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją