Menu
reklama:
reklama:


Perspektywa długiego weekendu sprawiła, że tłumy spędzają czas nad morzem

  • Gracjan Broda

Perspektywa długiego weekendu i piękna słoneczna pogoda sprawiły, że w czwartek tłumy ruszyły nad morze. Najpopularniejszymi kierunkami były tradycyjnie Międzyzdroje i Świnoujście. Równie sporo turystów, głównie z Powiatu Polickiego, wolny czas postanowiło spędzić w Trzebieży nad wodami Zalewu Szczecińskiego.

Osoby, które zdecydowały się czwartek spędzić nad morzem, musiały liczyć się z kilku kilometrowymi korkami. Mimo to, z każdą kolejną godziną chętnych do zażywania słonecznych kąpieli przybywało.

Międzyzdroje opanowali turyści, którzy nie tylko oddali się plażowaniu, ale równie chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Chętnie odwiedzali m.in. Bałtycki Park Miniatur, Gabinet Figur Woskowych, czy Oceanarium.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyło się molo w Międzyzdrojach, gdzie można było odpocząć, a także posilić się posiłkiem, deserami i zimnymi napojami.

Przed nami dwa chłodniejsze i deszczowe dni, ale kolejna okazja do wyprawy nad morze już w najbliższą niedzielę, bowiek jak zapowiadają synoptycy będzie ciepło i słonecznie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją