Menu
reklama:
reklama:


Młoda kobieta przywłaszczyła sobie telefon! Teraz poszukuje jej policja!

  • Gracjan Broda

Komenda Powiatowa Policji w Policach poszukuje młodej kobiety, która przywłaszczyła sobie telefon marki Samsung, pozostawiony przy sklepowej kasie przez osobę robiącą zakupy chwilę przed poszukiwaną.

Sklepowy monitoring zarejestrował całe zdarzenie, dzięki czemu policja dysponuje wizerunkiem poszukiwanej.

- Do zdarzenia doszło w dniu 6 lutego br., w sklepie spożywczym Farmer przy ul. Grzybowej 1 w Policach. Na nagraniu widać, jak nieustalona młoda kobieta, która stoi przy kasie zabiera telefon i wychodzi z nim ze sklepu, nie informując o tym fakcie kasjerki – mówi Iwona Grefenheim, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Poszukiwana kobieta ma około 18-25 lat, 150-160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru czarnego (długie, uczesane w kitkę, z grzywką zasłaniającą czoło). W dniu zdarzenia ubrana była w kurtkę z kapturem, długości 3/4 koloru zielonego, spodnie leginsy koloru zielonego, buty prawdopodobnie typu trekking.

Ktokolwiek rozpoznaje kobietę na zdjęciach, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach pod numerem telefonu tel. (91) 42 47 511 lub nr 997, 112. Policja zapewnia anonimowość.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Policji


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją