Menu
reklama:
reklama:

39-letnia policzanka aby móc walczyć z chorobą potrzebuje zebrać 197 tysięcy złotych! Pomóc może nawet niewielka kwota!

  • Gracjan Broda

3,5 roku temu 39-letnia dziś Ewa Chroma doznała silnego zatrucia, po którym jej spokojne i szczęśliwe życie legło w gruzach. Doszły problemy neurologiczne i sercowo-naczyniowe. Pani Ewa powoli traci władzę w kończynach, ma kłopoty z oddychaniem, nie jest w stanie pracować a jej stan w dalszym ciągu się pogarsza. Jej drugim domem stał się szpital.

Po długich miesiącach oczekiwania u pani Ewy zdiagnozowano postępującą polineuropatie, POTS, dysautonomie i neuropatie drobnych włókien nerwowych. Krótko mówiąc pani Ewa doznała uszkodzenia układu nerwowego, zarówno centralnego jak i obwodowego i autonomicznego.

Czytaj więcej: 39-letnia policzanka aby móc walczyć z chorobą potrzebuje zebrać 197 tysięcy złotych! Pomóc może...

Troje dzieci dryfowało na krze na wysokości plaży miejskiej w Policach

  • Gracjan Broda

Troje dzieci dryfujących z nurtem rzeki na krze na wysokości plaży miejskiej w Policach, to treść zgłoszenia jakie otrzymali policcy strażacy w ramach ćwiczeń zorganizowanych w mroźne, środowe przedpołudnie.

Scenariusz ćwiczeń przewidywał, że na wysokości polickiej plaży zauważone zostały dzieci wzywające pomocy, utrzymujące się na dryfującej krze. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia dotarł zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej wyposażony w ubrania do pracy na lodzie.

Czytaj więcej: Troje dzieci dryfowało na krze na wysokości plaży miejskiej w Policach

Niespodzianki i atrakcje dla klientów! W sobotę startuje Galeria Hosso w Policach!

  • Gracjan Broda

W sobotę, 16 grudnia o godzinie 9.00 nastąpi oficjalne przecięcie wstęgi i otwarcie galerii Hosso w Policach, która zastąpi odchodzące już do historii Centrum Handlowo-Usługowe Kinga.

Do dyspozycji klientów oddana zostanie unowocześniona część budynku o 2-kondygnacjach, w której znajdą się m.in. takie marki jak: Stokrotka, Yes, T-Mobile, Orange, Inmedio, Plus, Play, Apteka Puls, Vision Express, Rossmann, Martes Sport, Pepco oraz Neonet.

Czytaj więcej: Niespodzianki i atrakcje dla klientów! W sobotę startuje Galeria Hosso w Policach!

Mama czwórki dzieci zachorowała na raka! Jedyną szansą leczenie w Monachium!

  • Gracjan Broda

Małgorzata Dyszkant, mama czwórki dzieci, u której zdiagnozowano nieoperacyjnego raka kory nadnercza. Jedyną szansą dla pani Małgorzaty jest protonoterapia w monachijskiej Rinecker Proton Therapy Center. Koszt 26 naświetleń to blisko 29 tysięcy euro.

- Zbiórka prowadzona na portalu pomagam.pl jest przeznaczona na koszty około medyczne, takie jak dojazdy i pobyt w hotelu przyklinicznym, na które potrzeba około 30 tysięcy złotych – mówi Anna Tarocińska, pomysłodawczyni zbiórki, prywatnie koleżanka pani Małgorzaty.

Czytaj więcej: Mama czwórki dzieci zachorowała na raka! Jedyną szansą leczenie w Monachium!

Andrzej Rogowski z nagrodą dla najaktywniejszego społecznego inspektora pracy

  • Gracjan Broda

Policzanin, Andrzej Rogowski otrzymał specjalne wyróżnienie dla najaktywniejszego społecznego inspektora pracy. Nagroda ta została przyznana po raz pierwszy w historii.

Uroczystość corocznej Nagrody Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej odbyła się 29 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie. Udział w spotkaniu wziął m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, Elżbieta Rafalska, minister rodziny pracy i polityki społecznej oraz Stanisław Szwed, wiceminister rodziny pracy i polityki społecznej.

Czytaj więcej: Andrzej Rogowski z nagrodą dla najaktywniejszego społecznego inspektora pracy

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją