Menu

26. Finał WOŚP z myślą o noworodkach! 14 stycznia Polska znów będzie zbierać pieniądze!

  • Gracjan Broda

Zakup nowoczesnego sprzętu dla szpitali położniczych będzie celem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który na początku stycznia 2018 roku zagra pod hasłem: „Dla wyrównania szans noworodków”.

Fundacja Jurka Owsiaka będzie chciała zakupić do szpitali położniczych stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, pompy infuzyjne, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, specjalistyczne aparaty USG oraz inny niezbędny sprzęt.

Czytaj więcej: 26. Finał WOŚP z myślą o noworodkach! 14 stycznia Polska znów będzie zbierać pieniądze!

70-lecie Szkoły Podstawowej w Jasienicy [wideo]

  • Gracjan Broda

W sobotę, 7 października Szkoła Podstawowa nr 6 w Policach-Jasienicy świętowała 70-lat funkcjonowania. Udział w uroczystości wzięło wielu zaproszonych gości począwszy od przedstawicieli samorządu, po absolwentów placówki.

W tym wyjątkowym dniu, nie mogło zabraknąć również specjalnego gościa, pana Jerzego Ścisłowskiego, który był pierwszym kierownikiem Szkoły w Jasienicy.

Czytaj więcej: 70-lecie Szkoły Podstawowej w Jasienicy [wideo]

Aleksander Doba na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego

  • Gracjan Broda

Policzanin Aleksander Doba w najbliższy wtorek będzie jednym z gości Kuby Wojewódzkiego. Olo na słynnej kanapie zasiądzie razem z Katarzyną Nosowską z zespołu Hey.

O co Kuba Wojewódzki zapyta Aleksandra Dobę? Jak widać w trailerze odcinka, Olo będzie opowiadał nie czekając na pytania od prowadzącego. Zapowiada się niezwykle ciekawy odcinek z niezwykłym pogromcą oceanów.

Czytaj więcej: Aleksander Doba na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego

Osiem najniebiezpieczniejszych przejść dla pieszych zyska nowe świetlenie

  • Gracjan Broda

Dzięki porozumieniu władz gminnych oraz powiatowych wykonane zostanie oświetlenie wertykalne ośmiu najbardziej niebezpiecznych przejść dla pieszych, na drogach powiatowych i gminnych w Policach.

Doświetlone zostaną przejścia dla pieszych znajdujące się przy: ul. Piłsudskiego (okolica skrzyżowania z ul. Morelową), ul. Piłsudskiego (okolica dyskontu spożywczego), skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Piłsudskiego, ul. Cisowej (przy szkole), ul. Mazurskiej (przy szkole), ul. Siedleckiej (vis a vis szpital), ul. Roweckiego (vis a vis kawiarni), skrzyżowaniu ul. Piaskowej z ul. Wyszyńskiego.

Czytaj więcej: Osiem najniebiezpieczniejszych przejść dla pieszych zyska nowe świetlenie

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją